משלוח חינם על כל המוצרים
משלוח חינם על כל המוצרים

גינות כלבים

מחפשים גינות כלבים קרובות לביתכם? פעילות חשובה מאד שתורמת גם לכלב וגם לכם, בעלי הכלבים היא ביקור בגינת כלבים הקרובה לבית. הכלב מחזק את הכישורים החברתיים ואת הבריאות שלו בכך שהוא משחק עם כלבים אחרים, משתלול ופורק אנרגיה. זאת הזדמנות מצויינת בשבילכם לכמה דקות של שמחה ושקט והזדמות לכלב שלכם להינות מכל רגע. 

אנחנו מזמינים אתכם לחפש באתר את גינת הכלבים האהובה עליכם, לחוות דעתכם באתר על גינות הכלבים בהם הייתם, להמליץ לחברים ולשתף את גינות הכלבים. כל מה שאתכם צריכים לדעת על גינות הכלבים במקום אחד. 

אז תהנו :)

גינות כלבים בישראל

גינת כלבים פטאי
גינות כלבים בגבעתיים

גינת כלבים פטאי

גינת כלבים פטאי גינת כלבים פטאי נמצאת ברחוב פטאי בגבעתיים, היא גינת כלבים עם חול עם מתקנים לכלבים, במקום קימים

פרטים נוספים »

מכירים גינת כלבים באיזורכם שלא מופיעה ברשימה שלנו?
מלאו טופס זה ונוסיף את גינת הכלבים

גינת כלבים

מה זה גינת כלבים?

גינת כלבים זהו אזור המוקצה על ידי הרשות המקומית ומיועד לשימוש עבור בעלי כלבים לשחרור הכלב. גינת הכלבים זהו אזור מגודר באופן מלא כך שיש מקום ספציפי דרכו ניתן להיכנס ולצאת מחוץ לגינת הכלבים.

בגינת הכלבים ניתן לשחרר את הכלב ללא רצועה כל עוד הכלב הינו מגזע שונה מהגזעים המופיעים ברשימת גזעי כלבים מסוכנים על פי משרד החקלאות.

בארץ פרוסות מאות גינות כלבים וניתן למצוא את רובן באתר שלנו רגלי.

הצורך בגינות כלבים נוצר בעולם בזכות הפופולאריות הרבה בחיות מחמד שהושפעה מהמדיה, לדוגמא סרטים, סלבריטאים המצולמים עם כלבים, תחרויות כלבים ועוד.

המון פעילויות הגדילו בצורה ניכרת את כמות הכלבים שהתווספו לבתים של אנשים הן כחיות מחמד והן כחיה ששומרת על המרחב הפרטי של האדם. 

הכמות הרבה של כלבים שהתווספו לרחובות גרמו לכך שנוצר צורך במקום ייעודי שיאפשר לבעלי הכלב לשחרר את הכלב, בו הכלב יוכל לעשות את צרכיו וגם להיות משוחרר ללא רצועה.

גינת כלבים מתוכננת בצורה כזו שיתאפשר לבעלי הכלב לראות ולפקח על התנהגות הכלב ולהגיע אליו במהירות יחסית במידת הצורך וגם שיהיה לכלב מספיק מרחב פתוח להיות משוחרר.

רוצים להפתיע את האח הקטן במתנה?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו!

אנחנו מדי פעם מפרגים לגולשים שלנו

עם הפתעות :)

דילוג לתוכן