תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר “רגלי” (להלן “האתר”) הינו אתר אינטרנט למכירת מוצרים שונים ללקוחות אשר גולשים אליו כאורחים או ללקוחות שהקימו חשבון לקוח במערכת.

  הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “רגלי” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “רגלי”.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “רגלי” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. הרכישה

  האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

  ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

  הרכישה באתר הינה באמצעות רכישה טלפונית ו/או כרטיס אשראי ו/או אפליקציית BIT בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי ו/או אישור הבנק.

  מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ.

  רגלי שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

 5. החזרות וביטולים

  ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה בכתובת [email protected].

  ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מרגלי המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

  במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לבעלי האתר כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.

  החזרת המוצר תיעשה כשהוא חדש, וסגור באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.

  במקרה של ביטול העסקה, תוחזר ללקוח עלות הרכישה בקיזוז 10% דמי טיפול ברכישה ובביטול.

  ניתן לבטל אך ורק מוצרים שאינם מעוצבים ומיוצרים בהתאמה אישית כגון שרשראיות עם תליונים מעוצבים אישית, מחזיקי מפתחות מעוצבים וקולרים עם חריטת פרטי הכלב.

  המוצרים יהיו חדשים ובאריזתם המקורית בלבד.

  בכל מקרה לא יוחזרו דמי המשלוח ואם המשלוח היה בחינם ינוכה מחיר המשלוח (במחיר הרגיל המלא שלו) מסכום הזיכוי.

  אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.

  מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

 6. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “רגלי”.

 7. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 8. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.


הצהרת נגישות:

רגלי רואה חשיבות עליונה לסייע לאנשים בעלי מוגבלויות ולתת שירות נגיש, שוויוני וללא אפליה. חלק זה באתר מטרתו ליידע אותך כיצד ניתן ליהנות מהשירות הניתן בחנות ו/או באתר, ומטרתנו לאפשר לכל לקוח עם או בלי מוגבלות שירות שוויוני ונגיש.

במידה ויש לך שאלות או הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע.

הנגשת אתר האינטרנט:

הנגשת האתר בוצעה לרמה AA לפי תקן ישראלי המובוסס על התקן העולמי.

​האתר בנוי על ידי ניווט נוח וברור ותפריטי מידע המאפשרים התמצאות פשוטה ומהירה, מותאם לגלישה במחשב נייח, נייד ובסלולר. תפריט הנגשה – ניתן למצוא באתר כפתור “נגישות” להפעלת תפריט הנגשה. מיקום הכפתור הינו בצד שמאל למעלה.

אפשרויות כפתור נגישות:

* הגדלת גופן

* הקטנת גופן

* שינוי ניגודיות לניגודיות גבוהה

* שינוי ניגודיות לניגודיות הפוכה

* שינוי צבעים לגווני אפור

* שינוי רקע לבהיר

* הדגשת קישורים

* החלפת כל הפונטים באתר לפונט קריא לבעלי מוגבלויות

תוכן:

תוכן האתר נכתב בצורה פשוטה וברורה, מחולקים לנושאים שונים

לבקשת לקוח עם מוגבלות, יונגש המסמך הרלוונטי לבקשתו לפורמט הנדרש והמותאם אליו. במידה וברצונך לפנות בבקשה להנגשת מידע, אנא פנה למייל ו/או לטלפון שלהלן: 052-386-5788

דרכים ליצירת קשר:

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף בדבר התאמות נגישות ו/או ככל ונתקלתם בבעיית נגישות, נשמח אם תיידעו אותנו על מנת שנוכל לטפל. ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות:

טלפון: 052-386-5788

מייל: [email protected]

תאריך עדכון ההצהרה – 07.09.2021